Dziś (26.06) w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 202/2026.
Uroczystość była świetną okazją do podsumowań i podziękowań. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom oświaty za ich codzienne zaangażowanie, cierpliwość oraz wkład w edukację i wychowanie dzieci i młodzieży. Uczniom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy udanych, bezpiecznych oraz pełnych radości wakacji.



